Zákaznická podpora:800990011obchod@markmed.cz

Water Jel 80 ml - gel na popáleniny

Kód: 2236835
Neohodnoceno
Značka: WATER JEL
198 Kč / ks 176,79 Kč bez DPH
Připraveno k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Water jel je chladivý gel pro první i opakovanou pomoc, určený pro ošetření menších opaření a popálenin. Vhodný i na sluneční popáleniny. Okamžitě chladí ránu.

Všude kde existuje riziko popálení (např. přímým ohněm, horkou tekutinou, párou,sluncem, atd.) by měl být vždy po ruce. Balen je v praktické, uzavíratelné  lahvičce patří do lékárniček první pomoci na pracovištích, v domácnosti, do auto-lékárniček a na cesty.

Výrazným způsobem zkracuje čas při poskytnutí pomoci a tím zabraňuje rozšíření a prohloubení popáleninového zranění. Jeho použití není limitováno věkem pacienta. Lze ho použít na jakékoliv místo na lidském těle, na všechny stupně popálenin.

Indikací je snížení bolesti blokováním nervových zakončení chladem a zabránění postupu popáleniny do hlubších struktur pokožky eliminováním nadměrného tepla. Díky vysokému obsahu vody (90 %) má i podstatné hydratační účinky. Při aplikacích nebyly zaznamenány žádné alergické reakce, je velmi dobře snášen, má analgetické a antiseptické účinky. Výrazně zmírňuje bolest, chladí popálené místo, chrání před další kontaminací.

Složení: octoxynol 9N.P., glycerin, kelgem, keitrol, germabém2, oleum. melaleuca alternifolia, deionizovaná voda

Použití: Otevřete lahvičku a gel opatrně nanéste na popálené místo, ideálně co nejdříve po zranění. Potírat postižené místo gelem lze opakovaně dle subjektivních pocitů pacienta. Lze krýt sterilní gázou. V případě nutnosti vyhledat lékařskou pomoc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejen pro sportovce
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: