Služby

ANTIGENNÍ VYŠETŘENÍ - pro firmy

Zajištění pomoci s testováním zaměstnanců odborným týmem, včetně testování vykázané na ZP

Rádi Vám pomůžeme zajistit testování přímo u Vás ve firmě, pokud máte o službu zájem, kontaktujte nás na testy@markmed.cz

Mobilní odběrová jednotka

Mobilní odběrové jednotky jsou určeny pro klienty (firmy, školy, kulturní akce, atd.) k provedení Antigenního testu přímo v areálu společnosti. Mobilní tým se dostaví na předem domluvené místo a čas. V případě hladkého průběhu zvládne cca 100 testů za hodinu. Preferujeme skupiny nad 25 zaměstnanců. Mobilní týmy vyjíždí z Pardubic.
Odběry a testování provádí proškolený, kvalifikovaný zdravotnický personál.

Antigenní testování

Používáme antigenní testy nejvyšší kvality značky NEWGENE COVID-19 Antigen Detection KIT od společnosti New Gene (Hangzhou) Bioengineering Co., Ltd. s velmi vysokou přesností 98,3%. Výsledek testu do 10 minut. Testování je možné realizovat jednou za týden.

PCR testování

V případě pozitivního antigenního nálezu na místě odebereme vzorek pro PCR test ze slin, který následně zpracujeme v našich vlastních laboratořích. Zaměstnanec se tak nemusí objednávat a získá výsledek obvykle do 48 hodin diskrétně formou emailu a SMS. 

Odběr

Přijedeme za vámi a otestujeme vaše zaměstnance přímo u vás ve firmě. Odběry a testování provádí proškolený, kvalifikovaný zdravotnický personál.

Náklady

Celá služba včetně testů je plně hrazena z veřejného zdravotního pojištění. 

Samoplátci – službu i testy hladí plně objednavatel

Cestovné – 9Kč / km mimo Pardubice. Výjezd po Pardubicích ZDARMA.

Asistence zdravotníka – dle individuální domluvy

Administrativa

Zajišťujeme administrativu a zadávání údajů  do informačního systému infekčních nemocí  (ISIN) a dodržujeme striktní zásady GDPR. Ze strany zaměstnavatele je administrativa minimalizována.

Pro testování potřebujeme

Zaměstnavatel zajišťuje místnost pro testování, organizaci zaměstnanců v místě testování a poskytuje informace o zaměstnancích dle požadavku ISIN.