Domů / Sportovní výživa a doplňky / Ostatní doplňky

Serrapeptase 60cps.

Produktové číslo: 859231070033
Dodavatel: Nutristar
Produkt již není v prodeji

Serrapeptase 60cps.

Doplněk stravy v želatinových tobolkách

Jedna tobolka obsahuje 130.000 IU enzymu Serrapeptázy.

Návod použití:

Doporučená dávka jsou 2 tobolky denně. Jedna tobolka se užívá ráno nalačno, druhá tobolka se užívá večer, minimálně 2 hodiny po jídle. Tobolky zapijte větším množstvím vody, nejlépe 0,5l. Tobolky užívejte vždy nalačno a zapíjejte dostatečným množstvím vody! Pokud tak neučiníte, mohlo by dojít k rozpadu tobolky v žaludku, což může vyvolat žaludeční nevolnost. Aby byly tobolky dostatečně účinné, musí dojít k jejich rozpadu až v tenkém střevě.

Serrapeptáza je přírodní látka, nazývaná také serapeptidáza nebo seratopeptidáza. Jedná se o enzym rozkládající proteinové částice. Vytváří ho bourec morušový, který ho používá k rozkladu morušových listů a na rozpouštění svých zámotků z pevných vláken. Enzym produkuje přátelská bakterie žijící ve vnitřnostech bource morušového s cílem urychlit specifické chemické procesy. Serapeptáza rozkládá jen neživé látky, jako např. zámotek z hedvábného vlákna, a ne ty, se kterými je tvořeno tělo bource morušového. Přestože Serapeptáza má v přírodě velmi specifickou roli, pomocí výzkumů se zjistilo, že nabízí i několik prospěšných "vedlejších" účinků pro lidské tělo. Když se tento enzym požije orálně na lačno, tak se přes zeď v tenkém střevě dostane do krevního oběhu. Je to proteolytický enzym, izolovaný z bakterie, která nevyvolává onemocnění (enterobakterie Serracia E15). Serrapeptáza se nachází v malých množstvích v moči, což naznačuje, že prochází přímo přes tenké střevo do krevního oběhu.

Omezení:

Není určeno pro děti a těhotné ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte nejvyšší denní dávku.

Podmínky skladování:

Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže:

Uvedeny na obalu.

Země původu:

Česká republika.

Složení:

Inulín, hydrogenuhličitan sodný, enzym serrapeptáza, pomocné kapslovací látky (oxid křemičitý, stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý), enterosolventní tobolka (odolná vůči žaludečním kyselinám).

Facebook Komentáře