Domů / Sportovní výživa a doplňky

Lutein plus

Kód: 901912
Dodavatel: Nutristar
Dostupnost: Připraveno k odeslání
199,00 Kč , plus doprava
 

Lutein plus

ENTEROSGEL je léčivý preparát, detoxikační gel,enterosorbent, odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje.

Důležité je, že Enterosgel se nevstřebává do sliznice střevního a zažívacího (gastrointestinálního) traktu. Enterosgel přirozeným způsobem prochází střevním traktem a vstřebává toxiny, škodlivé baktérie a viry, po 7 hodinách se z organizmu vylučuje. Účinek Enterosgelu je klinicky dokázán, pomáhá jak při obvyklých střevních potížích, otravách z jídla, kocovině, tak i při léčbě těžkých systémových onemocnění, alergie a dalších nemocí, vyvolávajících intoxikaci organizmu. Tyto vlastnosti, prověřené už více jak patnáctiletým pozorováním, z něj činí skutečný rodinný preparát v domácí lékárničce.

 

Dávkování

Dospělí
15 g (1sáček nebo 1 lžíce) 3x denně (45g/24hod)

Děti

starší 5 let 10-15 g (2-3 lžičky) 3x denně (30-45g/24hod)

1-5 let 5-10g (1-2 lžičky) 3x denně (15-30g/24hod)

do 1 roku 1,7g (1/3 lžičky) až 6x denně před jídlem (celkově až do 10g/24hod)

Jednotlivou dávku přípravku Enterosgel lze před užitím rozmíchat v mateřském mléce, vodě, ovocné šťávě nebo polotekuté kojenecké stravě (v poměru 1:3).

Doporučená doba užívání je 1-3 týdny. Je možné současné lokální použití (na akné, dermatitidy, ekzémy atd.) Lze užívat dlouhodoběji v dávce 1 lžíce na noc. Vyšší dávkování a delší dobu užívání doporučujeme konzultovat s lékařem. Více inormací,klinické studie a poradna také na www.enterosgel.eu

Facebook Komentáře