Domů / Naše služby / Sportovní prohlídky - EKG

Sportovní prohlídky - EKG

Zajištění klidového EKG pro zdravotní prohlídky k výkonnostnímu sportu

je součástí zdravotního posudku Provedme přímo u Vás ve smluvených termínech. Klub obdrží vstup na on-line objednávky termínů.

Provedení 12-ti svodového EKG. Dokumentaci EKG a popis dodáme přímo lékaři, vydávající posudek. Připravíme na období spren - září také několik temrínů pro měření na našem pracovišti.

 

  • O SLUŽBĚ

         Zajištění logistiky objednávání a provedení 12-ti svodového ekg kvalifikovaným zdravotnickým personálem a jeho popis atestovaným lékařem. Předání zdravotní dokumentace.

  • PŘÍNOSY PRO KLUB A RODIČE

          Zajištění dostupnosti EKG pro své členy. Zajímavé cenové podmínky. Možnost platby za službu přes klub nebo individuálně. Možnost sjednání pevných termínů pro další roky. Individuální přístup.

  • JAK PROBĚHNE ZAJIŠTĚNÍ POSUDKU?

        Zdravotní posudek dle zákona 373/2011Sb. a vyhlášky 391/2013 Sb. pro výkonnostní sport vydává registující poskytovatel (praktický lékař / praktický lékař pro děti a dorost) . Popsané a okomentované nálezy EKG respektující tzv. “Seattle” kritéria pro sport obdrží příslušný registrující poskytovatel a ten na základě dalších zjištění vydává zdravotní posudek.

 

Veškeré dotazy a přípravu s Vámi rádi vyřešíme.  

+(420) 800 990 011

ekg@markmed.cz

 

Kiknutím na obrázek si zobrazíte a stahnete pdf leták.

 

 


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 25 30 50 100 Třetinová galerie Malé řádky