Domů / Dezinfekce a hygiena / Dezinfekce rukou

Softalind Hand Sanitizer

Kód: 1905111
Dostupnost: externí sklad/ odeslání k Vám za 2-4 dny
od 175,00 Kč , plus doprava

Varianty Softalind Hand Sanitizer
Softalind Hand Sanitizer, 500 ml Softalind Hand Sanitizer, 500 ml Kód: 19059
externí sklad/ odeslání k Vám za 2-4 dny
175,00 Kč
Detail
Softalind Hand Sanitizer, 1000 ml Softalind Hand Sanitizer, 1000 ml Kód: 19064
externí sklad/ odeslání k Vám za 2-4 dny
298,00 Kč
Detail
Softalind Hand Sanitizer, 5 l Softalind Hand Sanitizer, 5 l Kód: 19065
externí sklad/ odeslání k Vám za 2-4 dny
1.317,00 Kč
Detail
Softalind Hand Sanitizer

Charakteristika:

Širokospektrý alkoholový dezinfekční prostředek pro citlivou pokožku rukou.

Popis:

Softalind® Hand Sanitizer je dezinfekční přípravek kombinující alkoholy s aktivními přísadami. Je vhodný pro častou dezinfekci rukou včetně chirurgické. Je určen pro použití ve všech oblastech zdravotnických zařízeních. Pro vysoký obsah ošetřujících složek je zejména vhodný pro citlivou, suchou a narušenou pokožku, kterou regeneruje. Je velmi dobře snášen i při dlouhodobém používání.

Zvláště šetrný, určený pro suchou nebo narušenou pokožku. Je účinný proti lipofilním virům včetně viru hepatitidy (žloutenky) B, virům HIV a rotavirům, baktericidní (včetně MRSA), tuberkulocidní, fungicidní.

Indikace:

  • Hygienická dezinfekce: Minimálně 3 ml neředěného přípravku Softalind® Hand Sanitizer naneste na suché ruce a důkladně vtírejte do zaschnutí. Ruce udržujte celé zvlhčené přípravkem minimálně 20 s.
  • Chirurgická dezinfekce: 2–3 ml neředěného přípravku Softalind® Hand Sanitizer naneste na suché ruce a předloktí a vtírejte. Proveďte stejný postup minimálně 3×. Dbejte na to, aby ruce a předloktí byly po celou doporučenou dobu vlhké. Poté nechte dokonale zaschnout. Expozice pro chirurgickou dezinfekci rukou dle ČSN EN 12791 splněna za 60 s.

Vlastnosti:

  • Široké spektrum účinnosti: baktericidní (včetně MRSA), tuberkulocidní, fungicidní, účinný na obalené (vč. HBV, HCV, HIV) i neobalené viry (noroviry, rotaviry, vacinia viry, adenoviry)
  • Složení bez barviv snižuje riziko podráždění a senzibilizace
  • Obsahuje vysoce hodnotné ošetřující složky jako panthenol a bisabolol

Složení:

100 ml přípravku obsahuje: ethanol 45 g (100%), 1-propanol 18 g, čištěnou vodu, diisopropyl adipate, PEG-6 caprylic/capric, glycerides, dexpanthenol, bisabolol, allantoin

Facebook Komentáře
Soubory