Zákaznická podpora:800990011obchod@markmed.cz

Nadal COVID -19 Ag Test (20 testů)

Kód: 243103N-20
1 440 Kč / ks 1 440 Kč bez DPH 72 Kč / 1 ks
Připraveno k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Daň prominuta rozhodnutím MF o prominutí daně z přidané hodnoty z důvodu mimořádné události čj. 33629/2020/3901-02 z 16.12.2020.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý antigenový test NADAL® COVID-19 poskytuje vysoce přesné výsledky během několika minut.

Rychlý antigenový test NADAL® COVID-19 – imunochromatografický test s laterálním tokem – kontroluje proteinové fragmenty viru, a tím i jeho přímou fyzickou přítomnost v těle. Test se provádí prostřednictvím výtěru z ústní dutiny nebo nosohltanu. Výtěr se extrahuje v pufrovém roztoku a pak se pipetuje na testovací kazetu. Kvalitativní výsledek je k dispozici za méně než 20 minut.

Diagnostická senzitivita je 97,56 % (hodnota ct: 20 – 30) a diagnostická specificita je >99,9 %. To znamená, že pozitivní výsledky antigenových testů jsou velmi přesné. Jelikož však vždy existuje zbytkové riziko falešně negativního výsledku, měl by být v případě pochybností proveden test PCR k potvrzení negativních výsledků. Mezi testy na protilátky, antigeny a testy PCR neexistuje žádný eliminační proces. Nejlepší taktikou je spíše kombinované použití. Protože - abychom citovali americký úřad U.S. Food and Drug Administration (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) (FDA): „Každá kategorie diagnostických testů má svou vlastní jedinečnou roli v boji proti tomuto viru.“

NADAL COVID -19 Ag test detekuje virus přímo kontrolou přítomnosti specifických proteinů viru SARS-CoV-2.

Nukleokapsidový protein (N) je ideální pro detekci viru, protože je ve viru velmi hojný a dostatečně specifický pro SARS-CoV-2. Je to jeden ze 4 nejdůležitějších strukturních proteinů viru a podílí se na replikaci, transkripci a balení virového genomu.

NADAL® COVID-19 Antigen Rapid Test je laterální průtokový chromatografický imunotest pro kvalitativní detekci virových nukleoproteinových antigenů SARS-CoV-2 ve vzorcích lidských naso- a orofaryngeálních vzorků. Test je určen k použití jako pomůcka při diagnostice infekcí SARS-CoV-2. Je třeba poznamenat, že koncentrace virových nukleoproteinových antigenů se může v průběhu onemocnění lišit a může klesnout pod detekční limit testu. Na základě negativních výsledků testu nelze vyloučit možnou infekčnost testovaných osob.

* Podle studie NOKLUS patří mezi 3 celosvětově nejlepší diagnostické přesnosti (viz: www.noklus.no/media, 25.08.2020)

Vlastnosti testu:

- Vysoká specificita (> 99,9%)

- Snadné použití

- Rychlé a spolehlivé výsledky testu za pouhých 15 minut

- Testování lze provádět pomocí naso- a orofaryngeálních vzorků

- Lze skladovat při pokojové teplotě

- Vysoce citlivý s vysokou virovou zátěží: 97,56% (hodnota ct: 20 - 30)

- Zahrnuty jsou všechny testovací komponenty - včetně sterilních tamponů (obsahuje vše v počtu 20 ks)

- Žádná zkřížená reaktivita s lidskými patogenními koronaviry (jako hCoV-229E, -HKU1, -NL63 a -OC43) ani s chřipkovými viry (jako chřipka A / B)

  

V balení 20 testů.

CE, IVD

Výrobce:

nal von minden GmbH

Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické stripy, testy
Záruka: 2 roky

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: